İstanbul’da hafriyat kamyonu terörü!

0
1

Kaza saat 11.45 sıralarında Arnavutköy Eski Edirne Asfaltı üzerinde meydana geldi. Yolun karşısına geçmeye çalışan 17 yaşındaki Berfin Kantarkıran'a hafriyat kamyonu çarptı. Kamyon daha sonra orta refüje çıkarak devrildi.


Kaza sonrası kamyon devrilirken ihbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Kantarkıran'ın hayatını kaybettiğini belirlerken yaralı sürücü ise hastaneye kaldırıldı.


Bu sırada olay yerine gelen Kantarkıran'ın yakınları sinir krizleri geçirdi. Cenazeyi görmek isteyen yakınlarına polis güçlükle engel oldu. Yapılan incelemelerin ardından genç kızın cenazesi Arnavutköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Kaza nedeniyle Habipler Yolu'nda uzan araç kuyrukları oluştu. Trafik uzun süre tek şeritten verildi. Kamyonun kaldırılması sırasında ise yol çift yönlü kapatıldı. Çekici yardımıyla kamyon kaldırılıp yol temizlendikten sonra trafik yeniden açıldı. Kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde yolun karşısına geçmeye çalışan Kantarkıran'a hafriyat kamyonu çarpıyor. Kaza sırasında kamyon devriliyor.

İstanbul'da hafriyat kamyonu terörü!

Fikrini Belirt!